FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY OHLEDNĚ VÝROBKŮ A ODPOVĚDI NA NĚ

Preston Innovations zásobuje výhradně maloobchodní síť specializovaných prodejen rybářských potřeb. Přímý prodej není bohužel z tohoto důvodu možný. Obchodníka ve vašem blízkém okolí najdete zde.

Katalog značek Preston Innovations najdete on-line. Zde můžete listovat nabídkou všech našich výrobků.

Žádné tištěné katalogy již nevydáváme. My v Preston Innovations jsme si dali za cíl co nejšetrněji zacházet s přírodními zdroji a používat tedy i co nejméně papíru, jak jen to bude možné. Tímto Preston Innovations aktivně přispívá k ochraně vodních zdrojů.   

Máte otázku nebo problém s nějakým z našich výrobků? Je nám velmi líto, že i přes veškerou naši snahu o stále lepší produkty máte problém s výrobkem od Preston Innovations. Můžeme vám však rychle a jednoduše pomoci! Obraťte se prosím v této záležitosti co nejrychleji na vašeho obchodníka, u kterého jste výrobek od Preston Innovations koupili. Kontaktní osobu pro další informace najdete zde.

Naše výrobky jsou k dostání v obchodech s rybářskými potřebami a on-line obchodech. Specializovaného obchodníka ve vašem okolí najdete zde.

Naše výrobky zásadně nenakupujeme z předem daných kolekcí! Náš mezinárodní tým designerů a produktových vývojářů neustále spolupracuje s továrnami po celém světě, abychom mohli vyrábět inovativní a vysoce kvalitní produkty.

Značky Preston Innovations jsou při vývoji výrobků a jejich marketingu podporovány týmem testovacích rybářů. Při výběru možných nových kandidátů využíváme striktních kritérií. Pokud vás spolupráce s námi zajímá, pošlete prosím vaši žádost e-mailem na EuroCustomerServices @ ratheroutdoors.com.
Vaše žádost by měla obsahovat následující údaje:

  • vaše schopnosti/dovednosti rybářky nebo rybáře
  • proč si myslíte, že jste ve své domovině vlivným člověkem
  • dokumentaci vašich doposud dosažených cílů v oblasti médií (v tištěných a on-line médiích)
  • pár příkladů fotografií a videí, které jste vytvořila/vytvořil

S přihlédnutím k velkému počtu žádostí vás prosíme o trpělivost a zároveň bychom se chtěli omluvit za čekací dobu od výběru po odpověď na vaši žádost.    

4street Pike Chatter

QUANTUM

B-ASS Creature

QUANTUM

B-ASS Shad

QUANTUM

Purple Haze

QUANTUM

Eat, Sleep, go fishing!

Fill in your details and we’ll be in touch

Stay Up to Date with us!

We can deliver the best Products for you and your personal fishing-Style. Just help us to know you better....