ABout us

Zebco Europe jest jednym z największych i najbardziej uznanych producentów sprzętu wędkarskiego w Europie. Firma skupia 7 światowych marek: Zebco, Quantum, Rhino, Browning, Black Cat, Radical i Magic Trout. Zebco Europe posiada własne oddziały w Anglii, Francji, Polsce i w Niemczech. Kontrahenci z pozostałych europejskich krajów obsługiwani są z centrali firmy w Niemczech.

Olśniewający sukces firmy jest wynikiem ciągłego dążenia do przystosowania się i rozwoju produktów zaspokajających zmieniające się potrzeby wędkarzy. Osoby odpowiedzialne za rozwój produktów, wspomagane przez kilka zespołów doświadczonych wędkarzy, nie ustają w poszukiwaniu nowych produktów, które są następnie dokładnie testowane w terenie. Wiele produktów pozyskuje się w krajach Unii Europejskiej, jednak większa część produkcji odbywa się w Azji, gdzie producenci znajdują się pod stałym nadzorem inżynierów o międzynarodowym doświadczeniu. W Niemczech dysponujemy magazynem centralnym wysokiego składowania o powierzchni ponad 5500 metrów kwadratowych z  ponad 3400 miejscami paletowymi, wyposażonym w  wysoce wydajny system kompletacji i pakowania.  Korzystając z jednego z najbardziej zaawansowanych systemów IT i logistyki w branży, zapewniamy wysoce skuteczną obsługę dostaw i zamówień części zamiennych.

Z magazynu centralnego zamówienia w ilości średnio 350 paczek dziennie, wysyłane są bezpośrednio do ponad 5000 specjalistycznych sklepów wędkarskich w całej Europie. Krótki czas reakcji, był jednym z najważniejszych postulatów zgłaszanych przez dystrybutorów i system Zebco Europe został przystosowany do spełnienia tych żądań.
To właśnie rozwój produktów, dostępność towarów i ogólnie profesjonalna obsługa sprawiają, że Zebco Europe jest partnerem nr 1 dla europejskich wędkarzy.

4street Pike Chatter

QUANTUM

B-ASS Creature

QUANTUM

B-ASS Shad

QUANTUM

Purple Haze

QUANTUM

Eat, Sleep, go fishing!

Fill in your details and we’ll be in touch

Stay Up to Date with us!

We can deliver the best Products for you and your personal fishing-Style. Just help us to know you better....