FAQ

ODPOWIEDZI NA PYTANIA ZWIĄZANE Z PRODUKTAMI

Preston Innovations dostarcza produkty wyłącznie wyspecjalizowanym sklepom. Dlatego też zakup bezpośredni jest niestety niemożliwy. Możesz znaleźć swojego najbliższego dostawcę tutai.

Nasz katalog Preston Innovations możesz znaleźć online, a nasze produkty możesz przeglądać tutai.

Nie oferujemy drukowanych wersji naszego katalogu. Celem Preston Innovations jest oszczędne gospodarowania surowcami naturalnymi i dlatego staramy się unikać papieru gdzie tylko jest  to możliwe. Preston Innovations aktywnie wspiera ochronę środowiska wodnego.

Masz pytanie lub jakiś problem z jednym z naszych produktów? Bardzo nam przykro, że pomimo naszych nieustannych starań w ulepszaniu naszych produktów, możesz mieć problem z Twoim produktem Preston Innovations. Ale możemy Ci szybko i łatwo pomóc! Aby to zrobić, powinieneś jak najszybciej skontaktować się z przedstawicielem Preston Innovations, u którego nabyłeś dany produkt. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt tutai.

Nasze produkty możesz kupić w specjalistycznych sklepach i sklepach online. Możesz znaleźć swojego najbliższego dostawcę.

Nie kupujemy naszych produktów gotowych z półki! Dysponujemy międzynarodowym zespołem projektantów i osób zajmujących się rozwojem produktów, którzy współpracują z fabrykami na całym świecie. Dzięki temu możliwa jest produkcja innowacyjnego sprzętu wędkarskiego wysokiej jakości.

Preston Innovations wspierane jest przez zespół wędkarzy-testerów w ramach działów rozwoju produktów i marketingu. Wybór potencjalnych nowych kandydatów oparty jest o rygorystyczne kryteria. Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nami, prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia na adres: EuroCustomerServices @ ratheroutdoors.com. Zgłoszenie powinno zawierać listę…

  • twoich umiejętności wędkarskich.
  • Jak myślisz, dlaczego jesteś rozpoznawany w swoim kraju?
  • Dokumentację osiągniętych celów w obszarze mediów, w druku i online.
  • Przykłady zdjęć i filmów, które stworzyłeś.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, chcielibyśmy przeprosić za długi czas oczekiwania na wybór i odpowiedź.

4street Pike Chatter

QUANTUM

B-ASS Creature

QUANTUM

B-ASS Shad

QUANTUM

Purple Haze

QUANTUM

Eat, Sleep, go fishing!

Fill in your details and we’ll be in touch

Stay Up to Date with us!

We can deliver the best Products for you and your personal fishing-Style. Just help us to know you better....